Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Racerback Green Melee
€45,00 €19,00
op voorraad
De racerback-stijl versterkt je houding ten volle en je zult de zachte stof geweldig vinden. Kenmerkt een super mooi gebreid patroon.
Beschrijving

De racerback-stijl versterkt je houding ten volle en je zult de zachte stof geweldig vinden. Kenmerkt een super mooi gebreid patroon, en beschikbaar in veelvoudige kleuren. Een hoge halslijn en een extra lang bovenlichaam staan ​​garant voor een fijne yoga practise. Kan onder of over het Go in Style-vest worden gedragen. Kies Slimfit Legging met dezelfde kleur voor een onesie-effect. Ook perfect voor hot yoga vanwege de lossere pasvorm en vooral in combinatie met de Keep it Cool Short.

Details

Superzacht vest met ingebreid patroon

Losse pasvorm, naadloze stijl

Hoge halslijn met racerback

Extra lang om goed bedekt te blijven

Zweettransporterend en sneldrogend

Samenstelling

65% polyester, 35% polyamide

Ontworpen in Amsterdam, geproduceerd in Portugal

Kleur

Black Melee

Stof en zorg Polyamide en polyester zijn twee vezels uit de nylon-familie en staan ​​bekend om de duurzaamheid en het comfort.

Verzorging wassen op maximaal 40 graden, koud strijken, niet in de droger, niet bleken, niet chemisch reinigen, niet blootstellen aan direct zonlicht.

Verkrijgbaar in S, M en L. Als je het losser fijner vindt, ga dan één maat groter. Ons mooie model is 1,78 m en draagt ​​normaal gesproken EU maat 36 voor taille en onderkant en EU maat 38 voor de borstbreedte. Voor ons Racerback-vest draagt ​​ze zowel S als M. Al onze kledingstukken zijn gemaakt voor intensief gebruik. We hebben onze kleding ontworpen met de Vinyasa-yogastijlen in gedachten. Daarom bieden wij hoge tailles en lange vesten in sterk stretchende, zweetafvoerende en sneldrogende stoffen. Geen ritsen of vervelende naden. Onze kleding is ook geschikt voor andere sporten zoals dans, fitness of hardlopen.